Başlıklar

Ottoman Şehirler Arası Taşımacılık

Şehirler arası Taşımacılık hizmetimiz müşteriye özeldir. Taşınmak istediğiniz adresi bize bildirmeniz yeterli. Firma olarak sizlere en uygun taşınma ortamını oluşturacağız. Bununla beraber özellikle ambalaj sistemimiz uluslararası taşımacılık kapasitesindedir. Bu nedenle taşınacak olan eşyalarınızı en iyi şekilde ambalajladığımızı rahatlıkla söyleyebiliriz. Taşınacağınız mesafe ne kadar uzak olursa olsun bütün kalite ve profesyonelliğimizle yanınızdayız. Araçlarımızın tamamı üzerinde Ottoman Taşımacılık yazar. Firmamız kesinlikle taşeron firmalar ile çalışmamaktadır. Sadece kendi araç ve ekiplerimizle hizmet sunuyoruz.

Sigortalı Ev Taşıma Ottoman Taşımacılık

Taşımadan önce kesinlikle eşyalarınızın sigortasını yapıyoruz. Bundaki amacımız taşınma esnasında oluşabilecek hasarları karşılamak. Bununla beraber araç yolda iken geçirebileceği kazalara karşı da ayrıca yol sigortası yapıyoruz. Ottoman Taşımacılık en iyi ambalaj ve taşıma hizmetini sunar. Bununla beraber bütün önlemleri alarak eşyalarınızı yine de sigortalıyoruz. Taşıma süreci boyunca eşyaların tamamının sorumluluğu firmamıza aittir. Taşınma ve tam kurulum işlemi bittikten sonra sizlere kontrol etmenizi rica ediyoruz. Eşyalarınızın kurulum ve hasarsızlığını kontrol ettikten sonra ödeme yapabilirsiniz. Biz yaptığımız işe çok güveniyoruz. Türkiye geneli en iyi şehirler arası nakliyat hizmeti sunan köklü firmayız.

Taşınmayı büyük bir sorun olarak görmeyin. Eşya miktarınız ne olursa olsun biz sizin adınıza taşıyor ve kuruyoruz. Taşınan malzemelerin tamamının sigortasını ve ambalajını yapıyoruz. Ekiplerimizde bulunan ustalar sayesinde bütün kurulumu yapıyoruz. Özellikle yeni taşındığınız şehirde kurulumdan sonra kimseye ihtiyaç duymadan evinize yerleşmenizi sağlıyoruz. Kesinlikle sizlere en iyi şehirlerarası nakliyat hizmetini sunduğumuzu net bir şekilde bildiriyoruz.

Pratik Taşın

Taşınma işini bize bırakın. Gözünüzde dağ gibi görünebilir. Fakat biz gerekli olan bütün adımları atıyoruz. Teknik olarak bir evin nasıl ve ne şekilde taşınması gerektiğini çok iyi biliyoruz. Bu nedenle sizin yerinize en iyisini biz yapalım. Nasıl taşınacağınızın sorusunu en iyi biz yanıtlarız. Türkiye’nin en uzak noktasına bile en fazla 24 saat içinde teslimat yapıyoruz. Araçlarımız kesinlikle çağımıza uygundur. Aynı zamanda araçlarımız toz kir ve su geçirmezdir. Her türlü mevsim ve iklim koşullarında bile eşyalarınızı güvenle taşıyoruz.

Yorumlar devre dışı.